Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
12/08/2019 - 15:20

Nie lada gratka dla miłośników fotografii. Nie może cię tam zabraknąć

Już w najbliższy weekend (17-18 sierpnia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się trzecia edycja Sądeckich Dni Fotografii. Jest to świetna okazja do rozwoju warsztatu fotograficznego pod okiem specjalistów, a zarazem możliwość poszerzania swoich horyzontów artystycznych.

Podczas tegorocznej edycji odbędą się spotkania z autorytetami ze świata fotografii. Swoją obecność zapowiedzieli m.in.: Lidia Popiel, Aga Szuścik, Piotr Droździk, Tim Demski, Paweł Krzan czy Kamil Bańkowski.

W ramach Sądeckich Dni Fotografii odbędą się prelekcje z zakresu fotografii reportażowej, krajobrazowej, portretowej oraz kreatywnych technik twórczych. Nowością będzie towarzyszący wydarzeniu pierwszy spacer fotograficzny ulicami Nowego Sącza.

Odbędzie się również projekcja filmu o lachowskim fotografie Wojciechu Migaczu, połączona z panelem dyskusyjnym, którego tematem będzie historyczna wartość fotografii w naszym regionie.  

- Na zakończenie odbędzie się uroczysta gala, połączona z wernisażem zbiorowej wystawy zdjęć wykonanych przez społeczność Sądeckiej Grupy Fotograficznej, która liczy już ponad 700 osób – zachęca Adrian Maraś. Wszystkie panele w ramach Sądeckich Dni Fotografii są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniach warsztatowych decyduje kolejność wejść.

RG [email protected]Fot. Sądecka Grupa FotograficznaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe