Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
07/03/2018 - 07:30

Michał Szczygieł nagrał swój pierwszy singiel. Podoba Wam się?

Pochodzący z Nowej Wsi osiemnastoletni Michał Szczygieł nagrał swój pierwszy singiel. Nosi on tytuł „Nic tu po mnie”. Premiera odbyła się dzisiaj o godzinie 12.

- To bardzo ważny czas dla mnie i kolejny po programie „The Voice of Poland” krok, do mam nadzieję wielkiej kariery. Liczę na to, że odbiór utworu będzie na dobrym poziomie, bez wygórowanych oczekiwań. Najważniejsze, żeby choć część słuchaczy doceniło trud włożony w powstanie singla i czerpało z niego radość – opowiada z uśmiechem Michał Szczygieł.

Zobacz też Michał Szczygieł, finalista programu The Voice of Poland zdradza nam swoje sekrety [WIDEO]

Osiemnastolatek jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu i intensywnie przygotowuje się do matury, która już za niecałe dwa miesiące. W przerwach w nauce oddaje się swoim pasjom. 24 lutego wystąpił na koncercie w Krynicy-Zdroju wspólnie z Andrzejem Piasecznym.

Michałowi sławę przyniósł udział w programie „The Voice of Poland”. Jego głosem zachwyciła się cała Polska. Z każdym odcinkiem piął się coraz wyżej, aż doszedł do wielkiego finału i znalazł się w czwórce najlepszych uczestników. Teraz pragnie rozwijać swój talent. Marzy mu się wielka kariera i jest na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film YoutubeDziękujemy za przesłanie błędu