Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
09/11/2017 - 19:30

Michał Szczygieł, ćwierćfinalista programu The Voice of Poland zdradza nam swoje sekrety [WIDEO]

Czy masz dziewczynę? Rozdałeś już pierwsze autografy? Jakie masz plany po zdaniu matury? Te i wiele innych pytań, zadaliśmy Michałowi Szczygłowi – ćwierćfinaliście programu telewizyjnego The Voice of Poland, który odwiedził redakcję Sądeczanina. Posłuchajcie sami!

Osiemnastoletni Michał Szczygieł swoją przygodę z programem The Voice of Poland rozpoczął całkiem przypadkowo. W minione wakacje wziął udział w przesłuchaniach, które odbyły się w Warszawie. Zaśpiewał piosenkę „Sailing” Kamila Bednarka, a swoim wykonaniem zachwycił jurorów - Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego i to właśnie Andrzeja wybrał za swojego trenera.

Zobacz także: I znowu sukces. Nasz Michał Szczygieł oczarował jurorów i publiczność w The Voice of Poland. Wejdzie do finału?

- Pewnego dnia wpadłem razem z koleżanką z klasy na pomysł, żeby wybrać się do Warszawy na casting. Na początku żartowaliśmy i śmialiśmy się z tego, jednak dzień przed przesłuchaniami napisała do mnie: „kupować te bilety czy nie?” Wtedy zgodziłem się i pojechaliśmy na casting - wspomina z uśmiechem na twarzy Michał Szczygieł.

Michał zachwycił swoim głosem jurorów. To dało mu awans do ćwierćfinału. W najbliższą sobotę zawalczy o udział w półfinale. Jaką piosenkę zaśpiewa? Tego na razie nie chce zdradzić, ale zaprasza wszystkich sądeczan w sobotni wieczór przed telewizory.

Zobacz także: I znowu zachwycił jurorów! Michał Szczygieł idzie jak burza w The Voice of Poland.

- Nie chce zdradzać jaką piosenkę zaśpiewam w najbliższym odcinku, bo wtedy ten element zaskoczenia zostanie zachwiany. Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to piosenka, którą wykonam w języku angielskim i wiele osób na pewno ją zna. To, że jest znana nie oznacza jednak, że jest kiczowata. Jest to świetna piosenka i mam nadzieję, że będę w stanie ugrać nią bardzo dużo - dodaje.

Zobacz także: Michał Szczygieł spełnia swoje marzenia. Sądeczanin w programie "The Voice of Poland"

- Zapraszam wszystkich sądeczan w sobotę o godz. 20.05 przed telewizory. Głosujcie na mnie, jeśli tylko wam się spodoba mój występ

RG [email protected] Film KS, Fot. KS / Facebook The Voice of PolandDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)