Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
21/08/2019 - 15:30

Mamy dla Was bilety do Kina Sokół. Wystarczy wziąć udział w konkursie

Chcesz wygrać bilety do Kina Sokół na film „Sługi wojny” albo retransmisję koncertu Andre Rieu z Maastricht? Nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez Portal Sądeczanin oraz Kino Sokół i prawidłowo odpowiedzieć na pytania.

SŁUGI WOJNY

Polska 2019, 103’, sensacyjny, thriller, od 15 lat
Reżyseria: Mariusz Gawryś
Obsada: Piotr Stramowski, Maria Kania, Paweł Królikowski
Seanse: 23 , 25 – 28 sierpnia g. 20:30, 24 sierpnia g. 20:00, 29 sierpnia g. 14:00, 21:30

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaką nagrodę publiczności otrzymali w 2016 roku twórcy najnowszego hitu "Sługi wojny" za film "Sługi Boże"?

Na odpowiedzi czekamy do 23 sierpnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Sługi wojny".

***

ANDRE RIEU: ZATAŃCZYMY?

Retransmisja koncertu André Rieu z Maastricht
Czas trwania: 190'

André Rieu, uwielbiany na całym świecie Mistrz Walca, zaprasza: włóż buty do tańca! Tego lata maestro i jego Orkiestra Johanna Straussa zaskoczą tanecznymi rytmami i mnóstwem zabawy w kinach w koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki budynek zamieszkuje Andre Rieu?
a) zamek
b) dom jednorodzinny
c) zabytkowa willa z ogrodem

Na odpowiedzi czekamy do 23 sierpnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy jedną osobę, która otrzyma podwójne zaproszenie na retransmisję koncertu "Andre Rieu: Zatańczymy".

RG [email protected], Film i Fot. Kino SokółDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020