Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 listopada. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
06/02/2019 - 12:25

Konkurs! Wygraj bilety do kina Sokół na film "Zimna Wojna"

10 lutego w kinie Sokół w Nowym Sączu odbędą się rekolekcje filmowe, które poprowadzą Filip Nowak i Aleksandra Sebald. Zostanie wyświetlony film "Zimna Wojna". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

ZIMNA WOJNA - REKOLEKCJE FILMOWE

Polska, Francja, Wielka Brytania 2018, 84', dramat, od 13 lat
Reżyseria: Paweł Pawlikowski
Obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza
Seans: 10 lutego godz. 13.00

"Zimna wojna" to pełna pasji historia miłości kobiety i mężczyzny, którzy poznali się wśród ruin powojennej Polski. Dzieli ich niemal wszystko, a przede wszystkim pochodzenie i temperament. Od początku wydają się tragicznie niedobrani. Okazuje się jednak, że mimo wszelkich różnic i przeciwności, są na siebie skazani i nie są w stanie się rozstać. Raz po raz rozdziela ich polityka, wady charakteru i nieszczęśliwe zrządzenia losu, podczas gdy zimnowojenna Polska lat pięćdziesiątych, Berlin, Jugosławia i Paryż stanowią tło dla ich historii miłosnej, rozgrywającej się w niesprzyjających czasach.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Sceny finałowe "Zimnej wojny" rozgrywają się między innymi wśród ruin dawnej świątyni. W jakiej miejscowości były kręcone zdjęcia do nich?

Na odpowiedzi czekamy do 8 lutego (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na rekolekcje filmowe.

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu