Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
15/05/2019 - 13:50

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film „W rytmie Kuby”

We wtorek 21 maja w kinie Sokół w Nowym Sączu odbędzie się spotkanie „Podróżniczego Klubu Filmowego” w ramach którego zostanie wyświetlony film „W rytmie Kuby”. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

PODRÓŻNICZY KLUB FILMOWY: KUBA – NIE TAKA RAJSKA WYSPA
Pokaz slajdów: Jakub Rybicki
Seans: 21 maja g. 18:00

W RYTMIE KUBY
Kuba, USA 2019, 82’, dokument, muzyczny, od lat 13
Reżyseria: T.G. HerringtonDanny Clinch
Seans: 21 maja godz. 19.30

„W rytmie Kuby” opowiada historię słynnego nowoorleańskiego zespołu „Preservation Hall Jazz Band”, który odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Dołącz do zespołu, który przemierza Kubę w poszukiwaniu rodzimej muzyki. Muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie. Zobacz, jak spotkania z najbardziej kultowymi muzykami Kuby prowadzą do spontanicznej i uduchowionej współpracy.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi tytuł dokumentalnego filmu Wima Wendersa z 1999 roku opowiadającego o muzyce przedrewolucyjnej Kuby?

Na odpowiedzi czekamy do 17 maja (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "W rytmie Kuby".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu