Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 sierpnia. Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
08/05/2019 - 13:55

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Słodki koniec dnia"

Od 10 maja w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Słodki koniec dnia". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

SŁODKI KONIEC DNIA – premiera

Polska 2019, 97’, dramat, od 15 lat
Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada:  Krystyna Janda, Katarzyna Smutniak
Seanse (** seans na sali z pętlą indukcyjną): 10 - 15 maja g. 13:00**, 17:10**; 16 maja g. 13:00, 17:10

Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto stworzył ścieżkę dźwiękową do najnowszego filmu Jacka Borcucha?

Na odpowiedzi czekamy do 10 maja (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Słodki koniec dnia".

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"