Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 października. Imieniny: Alany, Damiana, Liwii
20/03/2019 - 14:35

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Roma"

We wtorek 26 marca w kinie Sokół w Nowym Sączu będziemy mogli obejrzeć film "Roma". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

ROMA

Wstęp: Karol Szafraniec – filmoznawca
Meksyk, USA 2018, 135’, dramat, od 15 lat
Seans: 26 marca g. 18:00
Reżyseria: Alfonso Cuarón
Obsada: Yalitza Aparicio, Marina de Tavira, Diego Cortina Autrey

"Roma" to najbardziej osobisty z dotychczasowych filmów nagrodzonego Oscarem reżysera i scenarzysty Alfonso Cuaróna. Opowiada historię Cleo (Yalitza Aparicio), młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy Roma w mieście Meksyk. Cuarón pisze tym filmem pełen artyzmu i miłości list do kobiet, które go wychowały oraz maluje żywy i poruszający obraz domowych napięć i zmian hierarchii społecznej na tle politycznego chaosu lat 70.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kim jest z wykształcenia odtwórczyni głównej roli w uznanym filmie "Roma", Yalitza Aparicio?

a) pedagogiem
b) pracownikiem służb tajnych
c) policjantką

Na odpowiedzi czekamy do 22 marca (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Roma".

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu