Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/09/2019 - 13:20

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Piłsudski"

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia do kina Sokół na film "Piłsudski". Wystarczy wziąć udział w konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

PIŁSUDSKI

Polska 2019, 105’, dramat, historyczny, od 15 lat
Reżyseria: Michał Rosa
Obsada: Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Maria Dębska
Seanse: 20 września g. 15:00*, 18:30; 21 – 23 i 25 - 26 września g. 16:00**, 20:30**; 24 września 15:00*, 20:30

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną i kochanką. Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywała się słynna klacz marszałka Piłsudskiego?

Na odpowiedzi czekamy do 20 września (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Piłsudski".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu