Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
14/08/2019 - 15:15

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Na bank się uda"

Od 16 sierpnia w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Na bank się uda". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

NA BANK SIĘ UDA - premiera

Polska 2019, 110’, komedia kryminalna, od 13 lat
Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency, Maciej Stuhr
Seanse: 16 - 22 sierpnia g. 17:00, 19:10; 17-21 sierpnia g. 20:15; 22 sierpnia g. 19:30, dodatkowo 16 sierpnia g.15:00

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

Zobacz też Będzie się działo! W kinie Sokół czekają na was liczne atrakcje [WIDEO]

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym z poniższych filmów nie zagrał Marian Dziędziel?

a) Moje córki krowy
b) Wałęsa. Człowiek z nadziei
c) Vinci

Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Na bank się uda".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Styczniowy miesięcznik "Sądeczanin"