Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
05/12/2018 - 13:15

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Fuga"

Od 7 grudnia w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Fuga". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

FUGA

Polska 2018, 103', dramat, thriller, od 15 lat
Reżyseria: Agnieszka Smoczyńska
Obsada: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska
Seanse (sala studyjna): 7 - 10 grudnia g. 17:00; 11 grudnia g. 15:00, 12 grudnia 21:25

Zaskakująca wolta autorki przebojowych "Córek dancingu", która zwraca się w stronę mroku, tajemnicy i intensywnych emocji. Kinga w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła z życia swojego męża i synka, ale po ponad dwóch latach powraca. Teraz nazywa się Alicja i cierpi na amnezję. Po występie w telewizji rodzina rozpoznaje w niej zaginioną bliską. W ten sposób rozpoczyna się fascynujące i wnikliwe studium kobiecej tożsamości, w którym Gabriela Muskała - aktorka i autorka scenariusza jednocześnie - koncertowo oddaje niepokoje, rozgoryczenie i wewnętrzne rozdarcie Alicji/Kingi. Kobiety, która zmuszona jest ponownie odnaleźć się jako żona, matka, córka, przyjaciółka. Jej bliscy również są zaskoczeni jej nagłym powrotem, w chwili gdy właściwie pogodzili się ze stratą. Nie tylko więc Alicja nie poznaje krewnych i znajomych, również oni nie rozpoznają w niej dawnej Kingi. Fuga - prezentowana w Tygodniu Krytyki w Cannes - to kolejne polskie dzieło imponujące narracyjną świeżością i wizualną odwagą.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jak się nazywa odtwórczyni głównej roli w filmie "Fuga".

Na odpowiedzi czekamy do 7 grudnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Fuga".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe