Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
16/01/2019 - 14:00

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Chłopiec z burzy"

Od 18 stycznia w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Chłopiec z burzy". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

CHŁOPIEC Z BURZY

Australia 2019, 99', familijny, od 7 lat
Reżyseria: Shawn Seet
Obsada:  Jai Courtney, Geoffrey Rush, David Gulpilil
Seanse: 18 – 24 stycznia g. 10:15, 14:00, 16:00

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Chłopiec z burzy" to nie tylko film, ale też książka o podobnym tytule. Kto jest jej autorem?
a) Colin Farrell
b) Colin Thiele
c) Colin Firth

Na odpowiedzi czekamy do 18 stycznia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Chłopiec z burzy".

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"