Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
28/01/2018 - 07:20

Karolina Szczurowska w The Voice of Kids: znowu sukces. Nasza dziewczyna idzie jak burza [WIDEO]

Nie wierzę! Po prostu nie wierzę! - mówiła z oczami pełnymi łez Karolina Szczurowska, która przebojem wdarła się do programu The Voice od Kids i tak, jak Wiktoria Tracz, podbiła serca jurorów oraz publiczności.

Tuż przed wyjściem na scenę piętnastoletnia Karolina Szczurowska opowiadała, że żyje muzyką.  Zresztą trudno, aby było inaczej, skoro pochodzi z rozśpiewanej rodziny. - Sam nie mogłem spełnić swoich muzycznych marzeń, spełniła je Karolina - mówił ojciec nastolatki.

- To tacie zawdzięczam pierwsze lekcje śpiewu, grę na skrzypcach i naukę w szkole muzycznej. Śpiew to moja pasja. Chciałabym występować na scenie, ale też chciałabym zostać lekarzem - opowiadała o sobie Karolina Szczurowska. - Może te dwie pasje uda się połączyć i będę śpiewającym lekarzem.

Pochodząca z Przenoszy w gminie Dobra na Limanowszczyźnie nastolatka zaśpiewała piosenkę "One last time" Ariany Grande. Swoją interpretacją utworu zachwyciła zasiadającego wśród jurorów Dawida Kwiatkowskiego. 

Końcówka utworu była niesamowita... Dodałaś do tego cząstkę siebie. Bhapeau bas - mówił z entuzjazmem Kwiatkowski. To właśnie do jego drużyny dołączyła Karolina, której publiczność zgotowała owacje na stojąco.

Czytaj też Ale odlot dziewczyno! Wiktoria z Korzennej podbiła serca jurorów w The Voice of Kids. Publiczność oszalała

Karolina Szczurowska jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Śpiewać zaczęła już jako trzylatka, kiedy trafiła na zajęcia w pracowni muzycznej "Triolki" w Rabce-Zdroju, która uchodzi za kuźnię muzycznych talentów. Karolina ukończyła też szkołę muzyczną i świetnie gra na skrzypcach.

Nastolatka ma już na swoim koncie liczne nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach, które zdobyła nie tylko z zespołem wokalnym Triola, ale także jako solistka. Teraz, dzięki  udziałowi w programie The Voice od Kids ma szansę na wypłyniecie na szersze muzyczne wody. 

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot, print sreen TVP2, YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu