Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
08/01/2018 - 15:05

Będą hity i wielka niespodzianka dla fanów! Kapela Ciupaga intensywnie rozpoczyna rok 2018 [FILM]

Zespół Ciupaga w ostatnim czasie rozpieszcza swoich fanów. Na święta ukazała się okolicznościowa piosenka, a kolejna jest gotowa i trwają przygotowania do teledysku.

Dzisiaj gościem portalu „Sądeczanin” był jeden z liderów zespołu. - Końcówka roku była bardzo mocna, chcieliśmy wejść w Nowy Rok z nowymi produktami, skierowanymi do wszystkich naszych fanów, ale również osób, które nie słyszały o Ciupadze - wyjaśnił nam Piotr Krzywdziński.

Zobacz: Kapela Ciupaga już dziś zaprezentuje najnowszy singiel!

Kalendarz kapeli Ciupaga pęka w szwach, nowych projektów jest sporo. - Chcemy, aby ukazał się klip do piosenki „Zguby”, jest ona już w pełni gotowa w studiu i pozostaje kwestia zrobienia fajnego teledysku, po czym wszyscy będą mogli jej posłuchać i zobaczyć teledysk - zapowiedział fanom artysta.

W pierwszy dzień świąt informowaliśmy, że kapela Ciupaga na swój muzyczny sposób składała życzenia swoim fanom. „Wesołych Świąt bez względu na to, gdzie one są. Wesołych Świąt, wysyłamy do Was stąd”, tak rozbrzmiewały słowa refrenu wyjątkowej, świątecznej piosenki od kapeli z Łącka.

Zobacz: Kapela Ciupaga życzy Wesołych Świąt. Nowa, okolicznościowa piosenka!

Dlaczego to były właśnie takie słowa i przekaz? - Wesołych Świąt "Gdziekolwiek jesteś". Kochani w ten wyjątkowy i magiczny wieczór, prosto z serca oddajemy w Wasze ręce kolędę, która została napisana z myślą o Was . Dedykujemy ją wszystkim spędząjącym święta w gronie rodzinnym oraz tym, którym z różnych powodów nie będzie to dane. Podsyłacie kolędę Waszym bliskim niech wiedzą, że mimo odległości Was dzielącej, myślami jesteście z nimi blisko przez cały czas - dowiedzieliśmy się wówczas od zespołu Ciupaga. 

MŚ ([email protected]). Film: Krzysztof Stachura
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu