Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
22/07/2017 - 07:00

Absolwenci Instytutu Ekonomicznego otrzymali dyplomy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wielkie święto w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Absolwenci Instytutu Ekonomicznego otrzymali dyplomy ukończenia studiów.

W Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyło się wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom Instytutu Ekonomicznego. W uroczystości, oprócz studentów, wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych i uczelnianych.

- Jest to jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze święto uczelni - mówi z dumą prof. dr hab. Tadeusz Kudłacz, dyrektor Instytutu Ekonomicznego. - Studenci są bardzo dobrze przygotowani do pracy zawodowej. Myślę, że kiedyś sprostają zadaniom, które przyjdzie im wykonywać.

Absolwent kończący studia nie może marzyć o tym, że ma wystarczającą wiedzę na każdym stanowisku, która nie wymaga żadnego uzupełnienia. Wybrali taką karierę, która wymaga uczenia się przez całe życie.

Co roku uczelnia zaprasza na uroczystość rozdania dyplomów najważniejszych samorządowców. W tym roku gościem specjalnym była Urszula Nowogórska, przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego.

- Z perspektywy Krakowa, Nowy Sącz rozwija się bardzo prężnie. Zarówno jako miasto, jak też miejsce, w którym studenci mają możliwość rozwijania się blisko miejsc swojego zamieszkania – mówiła Urszula Nowogórska.

RG [email protected], Fot. RG, Film JJ

Absolwenci Instytutu Ekonomicznego otrzymali dyplomy
W Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom Instytutu Ekonomicznego.


Dziękujemy za przesłanie błędu