Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 lutego. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
07/09/2019 - 22:10

W Łąckim Banku wiedzą, że pożyczać trzeba z głową [WIDEO]

Stałym gościem Agropromocji w Nawojowej jest Łącki Bank Spółdzielczy. Czego mogą od niego oczekiwać rolnicy? Skutecznej rady jak pożyczyć, żeby sprostać ratom. Każdym też może naocznie przekonać się, jaki komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo daje możliwość korzystania z mobilnego wpłatomatu, w którym klienci mogą również w każdym wskazanym przez siebie miejscu wypłacić albo wpłacić każdą sumę pieniędzy.

Biznes stawia nas często przed koniecznością podejmowania błyskawicznych decyzji i natychmiastowego wprowadzania ich w życie. Każdy, kto prowadzi własną działalność doskonale wie jak ważnym czynnikiem są w tym procesie pieniądze. Jak nimi swobodnie dysponować? Odpowiedzą jest wspomniany mobilny wpłatomat – dzięki odpowiedniemu wyposażeniu komfortowy i dyskretny a dzięki licencjonowanej ochronie bezpieczny. Jak to działa? Zapytajcie na stoisku Łąckiego Banku Spółdzielczego na Agropromocji w Nawojowej.

Zobacz też: Agropromocja 2019: znów wszystkie cuda w jednym miejscu [WIDEO]

Przy okazji spieszymy z informacją, że na stoisku stoi wspomniany mobilny wpłatomat więc każdy, kto z rozczarowaniem zajrzy w portfel i stwierdzi, że na zakupienie wszystkich upatrzonych na Agropromocji produktów zabrakło gotówki, może wypłacić tu pieniądze korzystając z opcji bankomatu.

Szczegóły w naszym materiale filmowym.

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020