Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
30/06/2017 - 12:25

Stało się! W Nowym Sączu ceny paliwa jak w Brzesku! Kierunek? Moya przy Lwowskiej 236

Denerwuje Cię, gdy jesteś poza Nowym Sączem i widzisz niższe ceny paliw? Już nie musisz tankować w Brzesku, wystarczy podjechać do stacji Moya przy ul. Lwowskiej 236 - tutaj za diesla, gaz lub benzynę zapłacisz porównywalne ceny. Zyskasz dodatkowo, bo dostaniesz jeszcze kartę rabatową. O ofercie Moya przy Lwowskiej 236 rozmawiamy z właścicielem stacji Jackiem Pietrygą.

Za marką Moya stoi w pełni polski kapitał. Obecnie pod tą banderą  działa ponad 140 stacji w całej Polsce a do końca 2019 roku ma być ich już 250.

- Otworzyliśmy stację niedawno, a proszę spojrzeć, jak wielu kierowców tu tankuje. Potrafią szybko docenić wysoką jakość naszego paliwa, wiedzą, że nowa stacja musi im zaoferować coś, czego nie dostaną gdzie indziej. Jedni mówią nam, że zdecydował fakt, że mamy nowe, czyste zbiorniki, sporo osób ceni sobie bardzo miłą obsługę, dogodną lokalizację z bezpiecznym wjazdem i wyjazdem oraz rabaty - mówi Jacek Pietryga.

Kierowców przyciąga tutaj też karta rabatowa Moya. - Nie trzeba prowadzić firmy, by przy każdym tankowaniu skorzystać z rabatu 5 groszy za każdy litr benzyny i diesla oraz 2 groszy za litr gazu. Oferujemy również rabaty dla firm. Mamy doskonałej jakości paliwa, w tym rzadko spotykane AdBlue dostępne z dystrybutora. Naprawdę godne polecenia jest też paliwo ON Moya Power. Wszystkie są wyrywkowo, ale regularnie kontrolowane przez niezależne laboratorium – podkreśla nasz rozmówca.

Dla kierowców stacja paliw, to coraz częściej coś więcej niż tylko miejsce do tankowania. Na stacji Moya można nie tylko zjeść, popracować, ale i się odświeżyć.

- Mamy też gotowe, świeże kanapki, coś na gorąco: hot dogi, panini, zapiekanki i wiele rodzajów pysznej, świeżo mielonej kawy. Jest też wystarczająco dużo miejsca, by wygodnie usiąść przy stoliku nawet w kilka osób. Wi-fi, nowoczesne toalety i przewijak dopełniają komfortu, który zapewniamy kierowcom i osobom z nimi jadącym. Zapraszamy do Moya na Lwowską 236!

Wideo: ES/Krzysztof Stachura [email protected] 

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)