Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
03/07/2018 - 08:00

Stało się. Biedronka przy Bulwarze Narwiku zamknięta na głucho. Co tu będzie?

Wczoraj, 2 lipca, Biedronkę, która od wielu lat działała przy Bulwarze Narwiku zamknięto na głucho. Plac opustoszał i trwa wyburzanie tutejszego kompleksu budynków. Co tu powstanie?

Zobacz też: Uwaga! Koniec ze skrótami, ulica Kopernika w Nowym Sączu będzie ślepa

Od kilku już dni ulica Kopernika jest ślepa, z Matejki na Bulwar Narwiku skrótu nie ma. Przejazd ten był fragmentem działki, o której przyszłości dyskutuje się już od wielu lat.

Zniknęły namioty, w których handlowano kwiatami. Ze stacji, na której można było kupić gaz do auta, zostały tylko dwie wielkie beczki. Kupa gruzu pozostała z fragmentu pawilonu, w którym przez długie lata sprzedawana była chemia gospodarcza, sprzęt AGD, RTV i itp. Znika powoli z krajobrazu kilkupiętrowy budynek, w którym działało jedno z sądeckich wydawnictw i drukarnia.

Zobacz też: Nowy Sącz: Tę Biedronkę zastąpi w przyszłym roku market niemieckiej sieci?

Wczoraj, 2 lipca, zamknięto na głucho działającą tu Biedronkę. Robiąc zdjęcia widzieliśmy jak kolejni pracownicy żegnają się. Zagadnęliśmy jedną z ekspedientek podpytując czy teraz zacznie prace w Kauflandzie, który ma powstać w tym miejscu. – Nie, ja wracam skąd przyszłam, czyli do Biedronki - deklarowała kobieta.

Czy rzeczywiście powstanie tu Kaufland? Wszystko na to wskazuje, a większość naszych Czytelników w komentarzach do publikacji na ten temat i na Facebooku nie ukrywa zadowolenia. Chociaż są też tacy, którzy liczą, że powstanie tu kolejna galeria handlowa, gdzie obok marketu funkcjonować będą też inne sklepy…

Kierowców cały czas z kolei zastanawia, czy kiedyś jeszcze zostanie tu przywrócona możliwość przejazdu. 

ES [email protected] Fot.: ES

Bulwar Narwiku - co tu będzie?
Fot.: ES
Dziękujemy za przesłanie błędu