Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
04/09/2019 - 15:45

Krzysztof Mróz w małym Starym Sączu zbudował wielką markę podziwianą na Forum

Można założyć biznes na krańcach Polski i zbudować silną, rozpoznawalną markę. Dowiodła tego starosądecka firma Park M, która wyrosła na lidera rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni. Jej prezes Krzysztof Mróz nie spoczywa na laurach tylko ciągle chce się rozwijać. To dlatego tak chętnie rokrocznie uczestniczy w Forum Ekonomicznym, bo to właśnie w Krynicy dyskutuje się o najnowszych trendach w rozwoju przedsiębiorczości i można wymieniać się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

Od wielu lat przyjeżdża pan do Krynicy na Forum Ekonomiczne. To nie tylko okazja do uczestnictwa w interesujących konferencjach, ale także do spotkań w kuluarach. Czy to okazja do nawiązywania nowych interesujących kontaktów i kontraktów?
- Cenię sobie możliwość uczestnictwa w Forum. To z jednej strony wydarzenie towarzyskie, z drugiej, możliwość poznania przedsiębiorców z innych branż, którzy - jak się okazuje - przeżywają te same rozterki i mają bardzo podobne wyzwania. To można wykorzystać do tworzenia przyszłościowych wizji rozwoju.  Poza tym to też okazja do rozmowy z samorządowcami, z którymi chętnie się spotykam, żeby podsumować projekty, które dla nich realizuję.

Forum Ekonomiczne to rozmowy kuluarowe, ale to przede wszystkim liczne konferencje. Które zagadnienia w tym roku interesują pana szczególnie?
-Interesują mnie przede wszystkim aspekty środowiskowe, bo to istotne z punku widzenia branży architektury krajobrazu i trendy w gospodarce. Można  porównać swoje obserwacje z innymi i znaleźć swoją własną koncepcję rozwijania firmy.

ParkM Krzysztofa Mroza to prawdziwa zielona fabryka roślin ozdobnych. Tak firmę ze Starego Sącza postrzega się na lokalnym rynku. Jednak w miastach i gminach całej Polski wyrosła na lidera rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni. Szczególnie prestiżową inwestycją były ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie. Lokalna inwestycja to zrewitalizowany Park Dukieta w Krynicy, który podziwiają uczestnicy Forum Ekonomicznego i kuracjusze.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu