Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
25/08/2020 - 12:05

Zmiana daty 11. TAURON Festiwalu Biegowego. Październik zamiast września

Jak informują organizatorzy 11.Tauron Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, w związku ze wzrostem liczby zachorowań na Covid-19, zapadła decyzja o zmianie terminu imprezy. Nowa data biegów w Beskidzie Sądeckim to 2-4 października br.

Fundacja Festiwal Biegów informuje: "wprowadzenie 8 sierpnia tzw. „czerwonej strefy” w 20 powiatach w 6 województwach, w tym w powiecie nowosądeckim, oceniamy bardzo pozytywnie. Daje to nadzieję na uspokojenie sytuacji w regionie i możliwość organizacji wydarzenia w nowym terminie.

(…) Decyzja o przesunięciu imprezy w czasie jest dla nas trudna, ale podejmujemy ją z pełną odpowiedzialnością. Zdrowie uczestników i gości imprezy w dobie pandemii COVID-19 jest dla nas priorytetem.

Opłaty startowe wniesione przez uczestników 11. TAURON Festiwalu Biegowego automatycznie są przeniesione na nowy termin wydarzenia, tj. 2-4 października 2020.

Uczestnikom, którzy nie zdecydują się wystartować, przysługuje prawo do zwrotu wniesionej opłaty startowej lub możliwość przeniesienia opłaty na kolejną edycję Festiwalu w 2021 roku (zgodnie z art. 15 zp Ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, będziemy realizowali zwroty maksymalnie do 180 dni).

Przeniesienie opłaty startowej na 2021 rok (12. Festiwal Biegowy) można zgłaszać do 4 września 2020 na adres e-mail: [email protected] W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i datę urodzenia.

- (...) Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami miasta Krynica-Zdrój oraz władzami woj. małopolskiego, administracją rządową oraz służbami sanitarnymi, a także podmiotami współpracującymi przy organizacji 11. TAURON Festiwalu Biegowego i mediami obsługującymi wydarzenie. Na bieżąco wdrażane są wszelkie wytyczne i zarządzenia dot. przygotowania imprezy.

Jednocześnie przypominamy, że oficjalne i wiążące informacje dot. 11. TAURON Festiwalu Biegowego przekazywane są wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego portalu wydarzenia www.festiwalbiegow.pl , a także kanałów social media Fundacji „Festiwal Biegów” (m.in. profile facebook, instagram, twitter) - dodają organizatorzy. Opr. (MK) fot. ilustracyjne arch. aut. , plakat organizatora. Źródło: Fundacja Festiwal BiegowyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)