Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lipca. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
19/03/2020 - 14:35

XII Regionalny Turniej Akademii Goal - EURO 2020

8 marca na hali Mosir w Nowym Sączu odbył się XII Regionalny Turniej Piłki Nożnej. Organizatorem tego piłkarskiego święta była Akademia Piłkarska GOAL. W zawodach wzięło udział około 300 trenujących na co dzień w Akademii. Rozgrywki zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe: Bambini Euro, Mini Euro, Young Euro oraz Pro Euro.

Turniej Akademii Goal
Bardzo ciekawe i budzące wielkie emocje mecze obfitowały w piękne akcje i bramki, którym przyglądali się z zaciekawieniem najwierniejsi kibice – rodzice oraz sympatycy Akademii Goal.

Turniej przyniósł wiele pozytywnych wrażeń sportowych, a na twarzach młodych adeptów futbolu niemal bez przerwy gościł uśmiech. Na zakończenie rozgrywek uroczystej dekoracji zawodników dokonał Tomasz Baliczek Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Nowego Sącza, Dawid Dumana, radny miasta Nowego Sącz, prezes Fundacji Akademia Goal Tomasz Sikorski oraz trenerzy.

Każdy zawodnik bez względu na wynik został wyróżniony wspaniałym medalem. Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie wszystkim, którzy swoim wkładem przyczynili się do stworzenia tego wspaniałego widowiska sportowego. Więcej informacji na stronie Akademii Goal www.ap-goal.pl oraz FB Akademii. 

Turniej piłkarski Akademii Goal

Tak było na turnieju Akademii Goal
Obejrzyjcie relację zdjęciową:

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)