Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
16/11/2020 - 23:15

Wojciech Mróz: o wyniki sportowe jestem spokojny. W końcu to Mistrzynie Polski!

Zawodniczki z UKS 3 Staszkówka Jelna to naprawdę trudny rywal - w rozgrywkach i perfekcyjnym przygotowaniu dziewczyny nie mają sobie równych. O głównych założeniach i planach klubu na przyszły rok rozmawiamy z trenerem piłkarek, Wojciechem Mrozem.

- Nasz klub nie lubi nudy ani próżni. Pomimo tego, że rozgrywki trawiaste właśnie dobiegają końca, przed nami równie ekscytujący sezon halowy. Będziemy uczestniczyć w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategoriach wiekowych U-18, U-16 i U-14 – wyjaśnia Wojciech Mróz, trener piłkarek z Gródka nad Dunajcem i Sądeczanin Roku 2018. - Środkowy rocznik będzie bronić tytułu Mistrza Polski – poprzeczka już na starcie jest bardzo wysoko postawiona.

Czytaj też: Mamy awans! UKS 3 Staszkówka Jelna jest w Centralnej Lidze Juniorek PZPN

- Oczywiście rozgrywki halowe są dla naszych zawodniczek i zarządu klubu bardzo ważne, jednak powoli przygotowujemy się do rundy wiosennej, która pod wieloma względami będzie dla nas wyjątkowa. Na wiosnę będziemy jedynym klubem w Małopolsce, który posiada aż trzy zespoły na szczeblu centralnym.

Do seniorek grających w pierwszej lidze i juniorek rywalizujących w Centralnej Lidze Juniorek Młodszych U-17 dołączyły nasze trampkarki. Zespół prowadzony przez trenera Michała Bąka z kompletem zwycięstw zajął pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich i na wiosnę zagra w Centralnej Lidze Juniorek Młodszych U-15.

Cele na przyszły sezon są wciąż takie same – ciągły rozwój klubu i zawodniczek oraz dalsze tworzenie niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, która towarzyszy nam podczas codziennych spotkań, treningów i wyjazdów na mecze. O wyniki sportowe jestem spokojny. Mam tylko nadzieję, że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie się ustabilizuje i będziemy mogli na mecz u siebie zaprosić naszych wiernych kibiców – dodaje trener. (k.kos@sadeczanin.info, fot. UKS 3 Staszkówka Jelna)Dziękujemy za przesłanie błędu