Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
12/03/2020 - 12:15

W ELO czwarty już turniej o puchar prezesa Fundacji "Bezpiecznie do Celu"

W Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Nowym Sączu odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o "Puchar Prezesa Fundacji Bezpiecznie do Celu". Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów ze szkół podstawowych klas 7-8 z powiatu nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz.

Gościem specjalnym tegorocznego Turnieju była pani Grażyna Cempa-Pulit- prezes Nowosądeckiego Terenowego Związku Piłki Siatkowej oraz Siatkarskiego Towarzystwa Sportowego SANDECJA.
Wszystkich zawodników i opiekunów przywitał Dyrektor Szkoły – Mariusz Tokarczyk   i Prezes Fundacji - Jarosław Mleczko. Partnerami turnieju byli  WSB – NLU, Piwniczanka oraz Fakro.

Patronat medialny sprawował "Sądeczanin". Po wielogodzinnych zmaganiach, pełnych emocji i walki o każdą piłkę, wyłoniono najlepsze zespoły, które zostały nagrodzone okazałymi pucharami, dyplomami i upominkami ufundowanymi przez sponsorów. Poziom turnieju był bardzo wyrównany,  a umiejętności młodych siatkarzy bardzo wysokie.

W przerwie między meczami zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy ELO pod okiem uczniów z klas mundurowych. Nad sprawną organizacją i przebiegiem całego turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z  Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego.

Wyniki końcowe pierwszej "szóstki":
1. SP nr 3 w Nowym Sączu (1 zespoł)
2. SP w Sędziszowej
3. SP nr 3 w Nowym Sączu (2 zespoł)
4. SP w Ptaszkowej
5. SP nr 3 w Nowym Sączu
6. SP nr 15 w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe