Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
17/01/2020 - 20:45

Sporty zimowe w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019

Tegoroczna edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, to obrodzenie zgłoszeń zawodniczek i zawodników uprawiających sporty zimowe.

Szczególy: Patronat "Sądeczanina": głosujemy na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Bieżące wyniki można sprawdzać TUTAJWarto również przeczytać REGULAMIN.

IDA TALANDA

Trenuje hokej na lodzie. Reprezentantka Polski w kategorii U-18, z którą w 2019 roku zajęła między innymi drugie miejsce w Pucharze Czterech Narodów. Jest zawodniczką MKHL Krynica Zdrój.

DANIELA SZELĄG

23-latka trenuje hokej na lodzie. Swoje pierwsze kroki stawiała w MKHL Krynica II. Teraz jest napastniczką KS 1906 Cracovia w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet.

PATRYK KRĘŻOŁEK

Zawodnik hokeja na lodzie. 21-latek z Krynicy-Zdroju jest obecnie zawodnikiem ekstraligowego GKS Katowice (32 mecze i 14 zdobytych punktów). Występuje też w kadrze Polski U-23.

PATRYK GOSZTYŁA

19-latek z Krynicy-Zdroju jest obecnie obrońcą ekstraligowej Cracovii oraz zawodnikiem Kadry Polski U-23. Jest zawodnikiem hokeja na lodzie, który specjalizuje się w asystach.

DAMIAN TYCZYŃSKI

Trenuje hokej na lodzie. Pochodzący z Krynicy-Zdroju 19-latek występuje obecnie w ekstraligowym Zagłębiu Sosnowiec. Jako reprezentant Polski U-20 zdobył niedawno gola i zaliczył asystę w meczu Mistrzostw Świata U-20 Dywizji 1B (Polska-Estonia 6-3).Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe