Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
15/01/2020 - 12:55

Sądeccy wojownicy zwyciężali na gali Southbattle 4 w Gorlicach

Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach stała się lokalnym świętem sportów walki za sprawą Southbattle 4 - Gala Kicboxingu Zawodowego. Na tej gali wystąpiło kilku nowosądeckich zawodników, w tym między innymi Rafał Dudek oraz Tomasz Brotoń.

Wielokrotny mistrz Polski i medalista zawodów międzynarodowych Rafał Dudek nie potrzebował wiele czasu na odniesienie zwycięstwa. Jego pojedynek z Jaiteh Ndowa Bubu potrwał zaledwie kilkadziesiąt sekund i zakończył się nokautem. Sądeczanin zapisuje kolejne zwycięstwo w karierze.

Zobacz: Mocna obsada sportów walki w rywalizacji o tytuł Najpopularniejszego Sportowca

Bardzo dobrze spisał się również 20-letni Tomasz Brotoń. Od samego początku starcia narzucił własny styl tego pojedynku i starał się zdominować przeciwnika. Kristian „Pretty Boy” Kuzmanović  z Austrii wydawał się nie być przygotowany na taki przebieg walki, która została przerwana przez sędziów.

Obaj wymienieni sądeccy wojownicy odnieśli cenne zwycięstwa walcząc w kategorii 75 kilogramów.

Poza tym do ringu tego dnia weszli również inni zawodnicy klubu Fight House Nowy Sącz. Dawid Świerczyński zmierzył się z Jusufem Muratowem z Austrii, Marcin Kociołek rywalizował z Szymonem Leszczyńskim (Ring Kraków), a także Daniel Majka stanął naprzeciw Dominika Przybyło (Thai Gym Tarnów).

([email protected]). Fot/Video: Quality Time

Southbattle 4 - Gala Kicboxingu Zawodowego
Gala odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Fot. Quality Time


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe