Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
01/01/2023 - 13:15

Rusza plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. To jubileuszowa edycja

Pora wybrać Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2022 roku! Tradycyjny plebiscyt, organizowany przez Stowarzyszenie Dla Miasta, odbędzie się po raz 20. Wszyscy zainteresowani mogą już zgłaszać kandydatów.

Rusza plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny to już tradycja. Odbywa się nieprzerwanie od 2001 roku. Każda edycja jest jedyna w swoim rodzaju i ma swoich własnych bohaterów. Podobnie będzie bez wątpienia i tym razem.

Przypomnijmy, że przed rokiem najlepsza okazała się Klaudia Kowalska – zawodniczka Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin. Drugie miejsce zajął Daniel Stawiarski, a trzecie Sebastian Rejentowicz. Więcej o ubiegłorocznej gali piszemy TUTAJ.

Jak zgłaszać kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny?

Jak będzie w tym roku? Wkrótce się przekonamy. Jubileuszowy – dwudziesty plebiscyt właśnie wystartował. Swoich faworytów można zgłaszać do 18 stycznia 2023 roku pod adresem mailowym - [email protected]. Zgłoszeń mogą dokonywać samorządy, kluby sportowe oraz każdy zainteresowany.  W tytule wystarczy podać imię i nazwisko sportowca, a w treści najważniejsze sportowe osiągnięcia w 2022 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora.

Ilu sportowców zostanie zgłoszonych? Kto okaże się triumfatorem? Sądecki sport święcił w ciągu całego roku mnóstwo sukcesów. Niebawem się przekonamy kogo kibice docenią najbardziej! ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd/ zdjęcie ilustracyjne, Stowarzyszenie Dla Miasta)Dziękujemy za przesłanie błędu