Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
05/06/2023 - 14:50

Poznaj Ambasadorkę Festiwalu Biegowego: ten sport to dla niej cudowna rutyna!

Czy rutyna może być czymś pozytywnym? Oczywiście, że tak. Przekonuje o tym Agnieszka Tatarek-Konik, nowa ambasadorka Festiwalu Biegowego. Nie ma wątpliwości, że to właśnie dzięki biegom jej życie jest ciekawsze.

Ambasadorzy Festiwalu Biegowego 

Bez sportu nie są w stanie żyć! Ambasadorzy Festiwalu Biegowego to wyjątkowi ludzie, którzy cały czas poszukują różnych form aktywności fizycznej. W ciągu roku trenują niemal cały czas, a we wrześniu w Piwnicznej mogą zaprezentować swoją znakomite przygotowanie.

Ambasadorzy są przede wszystkim aktywną częścią największego wydarzenia biegowego w Polsce. Każdy z nich otrzymuje specjalny pakiet ambasadorski. Za swoją aktywność zdobywa punkty i dostaje nagrody. Oprócz tego m.in. prowadzą zapisy na festiwal, promują go czy współtworzą teksty na portal www.festiwalbiegowy.pl

To wspaniała grupa ludzi. W tym roku do zespołu ambasadorskiego dołączyła Agnieszka Tatarek-Konik. Jak sama przyznaje, jest po prostu “sportowym świrem”. - Na co dzień trudnie się handlem w branży sportowej. W niektóre weekendy natomiast zmieniam się w ambitnego amatora biegów górskich. Biegam od pięciu lat, ale trenuje od dwóch.  To dla mnie sposób na okiełznanie mojej niepokornej duszy oraz przede wszystkim cudowna rutyna, która sprawia, że codzienne, szare życie staje się po prostu ciekawsze - przyznaje nowa ambasadorka.

Jak wyglądają jej obecne rekordy? Przebiegnięcie maratonu zajęło jej 3 godziny i 13 minut, a półmaratonu - godzinę i 27 minut. Agnieszka Tatarek-Koniec kieruje się w życiu również bardzo ciekawym mottem - “Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać". Takie słowa wypowiedział kiedyś Michael Jordan. Bieganie ma w sobie coś niezwykłego! ([email protected], fot.: Agnieszka Tatarek-Konik - archiwum)Dziękujemy za przesłanie błędu