Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
04/02/2022 - 11:05

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Poznajcie finalistów [3]

To już ostatnie chwile, by oddać głos na swojego kandydata w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, organizowanym przez stowarzyszenie „Dla Miasta”. Walka o zwycięstwo trwa. Zobaczcie, co mówią o sobie kolejni trzej finaliści.

Aktualne wyniki znajdują się TUTAJ.

Jakub Olszewski:

„W siatkówkę zacząłem grać w wieku 9 lat. Tata był moim pierwszym trenerem. Mama od zawsze jest dla mnie ogromnym wsparciem. W domu miałem wszystko co potrzeba, żeby móc rozwijać swój siatkarski talent.

W siatkówce nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Moim wielkim marzeniem jest gra w seniorskiej reprezentacji Polski i udział w Igrzyskach Olimpijskich. Śledzę na bieżąco inne dyscypliny sportowe, tak naprawdę bardzo lubię sport i to w każdym wydaniu.

Rok 2021 był najlepszy w mojej przygodzie z siatkówka. Z drużyną z Gdańska zdobyłem brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Największym osiągnięciem ubiegłego roku i całej mojej dotychczasowej kariery było jednak Mistrzostwo Świata U19 zdobyte w Iranie.

Polecieliśmy do Teheranu po trzech miesiącach ciężkich przygotowań. Przed turniejem nie wyznaczyliśmy sobie konkretnych celów, jechaliśmy cieszyć się grą, byliśmy szczęśliwi, że mamy szanse uczestniczyć w takiej imprezie. Skupialiśmy się na każdym kolejnym przeciwniku i meczu. To był dla nas turniej życia, w którym straciliśmy tylko jednego seta!

Kolejny finalista na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu