Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
23/02/2021 - 15:30

Paulina Tomasiak zagra w meczu z Hiszpanią. Transmisja dziś o 19 na TVP Sport

To już dziś! Reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią podczas meczu eliminacji mistrzostw Europy. W kadrze zespołu zagra zawodniczka klubu UKS ”Trójeczka” Staszkówka Jelna, Paulina Tomasiak.

Sądeczanie trzymają kciuki za występ piłkarki Pauliny Tomasiak, która dziś wieczorem zadebiutuje podczas meczu Polska – Hiszpania.

– Nie spodziewałam się tego, nie przyszło mi to w ogóle do głowy, że mogłabym zostać powołana do kadry! Kiedy zadzwonił do mnie Miłosz Stępiński, trener reprezentacji kobiet w piłce nożnej, nie mogłam uwierzyć. To uczucie nie do opisania. Jestem szczęśliwa, ze dostałam taką szansę, jednak wiąże się to z dużym stresem. Chcę utrzymać optymalną formę na zgrupowaniu – mówiła w rozmowie z ”Sądeczaninem” 19-letnia Paulina.

Czytaj też: Podwójny sukces Pauliny Tomasiak i Wojciecha Mroza. To oni są najlepsi

Reprezentacja ciężko trenowała przed meczem. Las Rozas de Madrid zmierzy się z naszymi piłkarkami dziś wieczorem. Transmisję będzie można oglądać od godziny 18:30 na kanale TVP Sport. Mecz rozpoczyna się o godzinie 19. Trzymamy kciuki za naszą zawodniczkę! (k.kos@sadeczanin.info, fot. Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu