09/04/2021 - 12:20

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny: prezentujemy kolejnych nominowanych

Do soboty (10 kwietnia) można zgłaszać kandydatów do plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, organizowanego przez Stowarzyszenie dla Miasta. Nominowanych jest już 70 osób. Prezentujemy sylwetki kolejnej "15".

Szymon Nowobilski - kajakarz klubu Start. W 2020 roku wystąpił na Mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych. Zdobył tam pierwsze miejsce w C-1 juniorów.

Michał Ciągło – zawodnik KS Start . W ubiegłym roku brał udział w Mistrzostwach Polski juniorów w slalomie kajakowym i zajął III miejsce. Dodatkowo został powołany do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów.

Dominik Jazic- zwyciężył w prestiżowym rajdzie Baja Szczecinek.. Dodatkowo wygrał ostatnią rundę eliminacji Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych w Drawsku Pomorskim i został zdobywcą Pucharu Polski.

Patrycja Florek- zawodniczka KS Narciarnia. Brała udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i zdobyła 2 złote medale (w slalomie i slalomie równoległym) oraz 2 srebrne krążki (w slalomie gigancie i supergigancie).