Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
18/02/2021 - 16:30

Młodzieżowy kierunek transferowy. Sandecja ma nowego piłkarza

Sandecja dokonała piątego transferu podczas zimowego okienka transferowego. Nowym piłkarzem „Biało-czarnych” został wypożyczony z Widzewa Łódź Robert Prochownik. Będzie kolejnym młodym zawodnikiem w kadrze sądeczan.

Piłkarze Sandecji cały czas przebywają na obozie w Rzeszowie. Do rozpoczęcia pierwszoligowych zmagań pozostało niewiele ponad tydzień. Klub cały czas przeprowadza jednak transfery. Do Dawida Błanika, Sebastiana Adamczyka, Maksymiliana Dzięgiela i Wojciecha Hajdy dołączył Robert Prochownik.

Zobacz także: Ratusz czy stadion? Nerwowa reakcja kibiców, radni znów się różnią

Jest on kolejnym młodym piłkarzem pozyskanym przez Sądeczan. 18-latek został wypożyczony do końcu roku z Widzewa Łódź (ligowy rywal Sandecji). „Biało-czarni” mają jednak opcję wykupu, więc może zostać z nimi na dłużej.  W tym sezonie rozegrał 5 spotkań w Fortuna 1 Lidze, przebywając na boisku przez 298 minut. Udało mu się także zdobyć bramkę w Pucharze Polski.

Zobacz także: Korzym wyrzucony z Sandecji za teścia? Tajemnicza odpowiedź zawodnika

Skrzydłowy reprezentował wcześniej AP 21 Kraków i UKS SMS Łódź. Teraz będzie próbował wywalczyć sobie miejsce w składzie i „podbić” Nowy Sącz. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021