Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
21/11/2020 - 17:05

Młody zawodnik opuszcza Sandecję. Będzie występował w III lidze

Konrad Mrózek, młody bramkarz Sandecji został wypożyczony. Do końca sezonu będzie występował w trzecioligowej Wisłoce Dębica.

Rozgrywki ligowe w pełni, a w Sandecji cały czas trwają ruchy kadrowe. Przed sezonem z Nowego Sącza odeszło bardzo wielu zawodników, których zastępcy jak na razie nie radzą sobie najlepiej. „Biało-czarnym” nie udało się jeszcze wygrać żadnego meczu i zajmują ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli. Kolejnym piłkarzem, który opuścił szeregi sądeczan jest 19-letni bramkarz - Konrad Mrózek.

Zobacz także: Jak będzie wyglądał stadion Sandecji? Z wizualizacji się tego nie dowiemy...

Młody golkiper nie doczekał się jeszcze debiutu w Sandecji, do której dołączył w lipcu 2019 roku. Wcześniej występował w młodzieżowych zespołach Cracovii, Unii Tarnów i KS Tymbark. Jego nową drużyną będzie Wisłoka Dębica, do której został wypożyczony. Powodem takiej decyzji były problemy w podkarpackim klubie z obsadą bramki (kontuzji doznał Kamil Dybski).

Zobacz także: Sandecja nie przegrała. Utrzymała (ostatnią) pozycję w tabeli

Mrózka do końca sezonu nie zobaczymy zatem w barwach Sandecji. W jej kadrze pozostają inni bramkarze – Szymon Tokarz, Dawid Pietrzkiewicz i wracający do treningów po kontuzji Dominik Budzyński. W niedzielę „Biało-czarni” zagrają u siebie z Radomiakiem Radom. (MP), fot.: Sebastian Stanek, Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu