Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
15/09/2020 - 13:50

Medale braci Kowalczyków na Mistrzostwach Polski!

Piotr i Michał Kowalczyk zdobyli medale podczas X Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym i XXIX Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc. Dobry wynik uzyskał również ich brat – Bartłomiej.

W dniach 4-6 września odbyły się X Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym i XXIX Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc. Ich uczestnicy rywalizowali w Skierniewicach. Wśród zawodników z całej Polski, zmagających się w ponad 140 kategoriach wiekowych i wagowych znalazła się trójka braci ze Słopnic (jako przedstawiciele teamu KovalDzik) – Piotr, Michał i Bartłomiej Kowalczyk.

Osiągnęli oni bardzo dobre wyniki, które pozwoliły im znaleźć się w ścisłej czołówce zawodów. Piotr zdobył pierwsze miejsce w kategorii do lat 23 (83 kg). Poprawił swoje rekordy w przysiadzie, wyciskaniu i martwym ciągu 230-160-245.  Drugą pozycję w kategorii do lat 20 (93 kg) wywalczył Michał, który również poprawił rekord w przysiadzie i martwym ciągu o 20 kg.. Wysoko sklasyfikowany został także Bartłmiej. W kategorii do lat 23 (93 kg) zajął czwartą lokatę. (MP), fot.: UG Słopnice
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu