Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
10/01/2023 - 15:30

Maissa Fall od strony prywatnej. Poznajcie bliżej zawodnika Sandecji [ZDJĘCIA]

Do Nowego Sącza przyjechał 1,5 rok temu i od tamtej pory stanowi pewny punkt Sandecji. 27-letni Maissa Fall jest jednym z kluczowych zawodników „Biało-czarnych”. Aktywny jest również na Instagramie. Spójrzcie na jego zdjęcia.

Maissa Fall w Sandecji

Maissa Fall dołączył do Sandecji w lipcu 2021 roku. Zawodnik od swoich pierwszych występów w „Biało-czarnych” barwach spisywał się bardzo dobrze. Był ważnym punktem zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Dudka. Udanie odnajduje się również w zespole Stanislava Vargi.

O tym, że forma 27-latka po przybyciu do Nowego Sącza idzie w górę świadczy też fakt, w jaki sposób rośnie jego wartość. Według serwisu Transfermarkt, przed dołączeniem do klubu, Maissa Fall wynosiła 50 tysięcy Euro. Teraz kwota jest cztery razy wyższa.

Piłkarz Sandecji od strony prywatnej

Urodzony w Dakarze piłkarz w tym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 13 spotkań i zdobył dwa gole. Trzykrotnie wychodził także na boisko w Pucharze Polski. Jego kontrakt z Sandecją wygasa 30 czerwca i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Zawodnik jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których widzimy go w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. Nie brakuje oczywiście również fotografii boiskowych. Poznajcie Maissa Falla od strony prywatnej! ([email protected], fot.: maissafall_6/ Instagram – ikona)

Aby zobaczyć zdjęcia przejdź na kolejną stronęDziękujemy za przesłanie błędu