Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
30/04/2021 - 10:30

Łącko zaprasza na majówkę. Te miejsca warto zobaczyć na żywo [WIDEO]

Majówka już niedługo, a Wy nie macie planów? Pakujcie plecaki i przyjeżdżajcie do gminy Łącko. Te miejsca warto zobaczyć podczas weekendowego wypadu.

Do odwiedzin gminy Łącko zaprasza wójt Jan Dziedzina. Punktem numer jeden na liście miejsc, w których można miło spędzić czas jest łącka Strefa Rekreacji i Wypoczynku. Tutaj świetnie będą się bawić zarówno dorośli jak i dzieci.

Na najmłodszych podróżników czeka rozbudowany plac zabaw, fani niekonwencjonalnej jazdy na rowerze skorzystają z pumptracku. Rowerzyści, którzy wolą pokonywać długie dystanse będą zachwyceni ścieżką pieszo-rowerową.  W trakcie takiej przejażdżki można odpocząć od zgiełku miasta i smogowego powietrza - z ścieżki roztaczają się widoki na piękne krajobrazy.

Na tych, którzy są spragnieni natury i marzą o wypoczynku wśród drzew, czeka góra Modyń, która wpisuje się w Szlak Beskidu Wyspowego. Tam budowana jest wieża widokowa. - Góra Modyń nazywana jest również górą zakochanych, która przyciąga wiele osób - mówi Jan Dziedzina.

Kolejnym szczytem, który koniecznie trzeba zdobyć jest góra Zyndrama w Maszkowicach. Tam przeniesiemy się w czasie do XVIII wieku p.n.e. Co można tam zobaczyć? I jakie kolejne punkty na mapie gminy Łącko warto odwiedzić? Zobaczcie materiał wideo.

Materiał przygotowany we współpracy z gminą Łącko.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020