Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
03/03/2020 - 13:50

Łabową opanował dart

W minioną sobotę, poznaliśmy zwycięzców I Otwartego Turnieju Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa Marty Słaby.

Dart, czyli rozgrywka popularnie zwana rzutkami, zgromadziła w Gminnym Ośrodku Kultury w Łabowej 27 uczestników, którzy przyjechali na zawody, nie tylko z samej Łabowej, lecz m.in. z: Berestu, Mochnaczki Wyżnej, Gródka nad Dunajcem, Nowego Sącza, Tarnowa, Nowego Targu, czy też z podkarpackiego Krosna.

Najlepszą turniejową trójkę stworzyli: Marek Lenart z Krosna (1 miejsce), reprezentant Panda Dart Team Nowy Sącz - Zbyszek Orzeł (2 miejsce) oraz Stanley z Tarnowa. (3 miejsce)

- Finał stał na wysokim i wyrównanym poziomie i praktycznie w każdym legu obaj panowie mieli kończące lotki! Doświadczony zawodnik z Krosna okazał się lepszy tego dnia i zwyciężył w całym meczu 4:2. Tym samym zdobywcą pierwszego miejsca został Marek Lenart! – informuje Katarzyna Cempa z Urzędu Gminy w Łabowej.

- Natomiast najlepszą kobietę w turnieju musiał wyłonić dodatkowy mecz pomiędzy Wiolą Wójcik a Alicją Cisowską. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła, zawodniczka klubu Panda Dart Team, Alicja Cisowska – dodaje Cempa

- Turniej w Łabowej okazał się sukcesem i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok! – podsumowuje i zaprasza Marta Słaby, wójt Gminy Łabowa.

(Karol Trojan) [email protected], fot.: Urząd Gminy ŁabowaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe