Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
14/05/2022 - 17:15

Fotorelacja: XIV Turniej Bocci o Puchar Burmistrza Starego Sącza

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XIV Turnieju Bocci o Puchar Burmistrza Starego Sącza zorganizowanego dziś w Barcicach przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo” w Starym Sączu. Sadeczanin.info sprawował patronat medialny nad imprezą.

Fotorelacja: XIV Turniej Bocci o Puchar Burmistrza Starego Sącza

W rywalizacji na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Barcicach wzięło udział aż 15 drużyn z całego naszego powiatu a nawet ze Szczawnicy. Mimo dwuletniej przerwy w imprezie spowodowanej pandemią spotkały się tutaj niemal te same ekipy co zwykle.

Zobacz też: Obraz dnia: i gdzie w tej bajce miejsce na tranzyt? 14 maja 2022 Barcice

Były drużyny ze Środowiskowych Domów Samopomocy, z Warsztatów Terapii Zajęciowej i z Powiatowych Ośrodków Wsparcia z Czarnego Potoku, Gostwicy, Piwniczej-Zdroju, Zbyszyc, Starego Sącza, Muszyny, Nowego Sącza i Szczawnicy.

Rywalizacja była tak zacięta, że wszystkie pomiary wyników sędziowie prowadzili wręcz z aptekarską precyzją, ale najważniejsze jest to, że wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. ([email protected] Fot.: ES)

Fotorelacja: XIV Turniej Bocci o Puchar Burmistrza Starego Sącza
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XIV Turnieju Bocci o Puchar Burmistrza Starego Sącza zorganizowanego dziś w Barcicach przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo” w Starym Sączu. Sadeczanin.info sprawował patronat medialny nad imprezą. (Fot.: ES)


Dziękujemy za przesłanie błędu