Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
21/06/2022 - 15:45

Dariusz Dudek w Meksyku. Tak wyglądały wakacje trenera Sandecji [WIDEO][ZDJĘCIA]

Uczniowie wyjazdy wakacyjne mają dopiero przed sobą. Trener Sandecji Dariusz Dudek już z niego jednak powrócił. Szkoleniowiec wybrał się wraz z żoną do Meksyku, a relacjami z wyjazdu dzielił się w mediach społecznościowych. Sprawdźcie, jak się bawili:

Trener Sandecji Dariusz Dudek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Szkoleniowiec Sandecji chętnie dzieli się zdjęciami z wydarzeń sportowych, w których uczestniczy czy też swojego życia prywatnego. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 5 tysięcy osób, a na Facebooku ponad 6 tysięcy.

W zimie trener wybrał się na egzotyczny wyjazd na Bahamy. Relacje ze swojego pobytu na drugim końcu świata przekazywał na Instagramie. Nie był to jednak jedyny wakacyjny wyjazd Dariusza Dudka w tym roku. Drugi odbył się w czerwcu.

Jeszcze zanim piłkarze Sandecji wrócili do treningów trener wypoczywał wraz z żoną w Meksyku. Ponownie wszystkiego mogliśmy się dowiedzieć z Instragrama. Nie zabrakło oczywiście również wątków piłkarskich i oglądania spotkań reprezentacji Polski.

Obecnie Dariusz Dudek wraz z piłkarzami Sandecji przebywa na obozie w Sanoku, gdzie trwają przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy mecz ligowy rozegrany zostanie w weekend 16/17 lipca. ([email protected], fot.: Dariusz Dudek Instagram, wideo: Dariusz Dudek Instagram)

Dariusz Dudek z żoną na wakacjach w Meksyku
Trener Sandecji Dariusz Dudek wakacje spędzał wraz z żoną z Meksyku. Relacjami z wyjazdu dzielił się w mediach społecznościowych.


Dziękujemy za przesłanie błędu