Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
27/09/2022 - 13:10

Dariusz Dudek robi to teraz z żoną. Były trener Sandecji w formie [WIDEO]

Mija miesiąc, od kiedy Dariusz Dudek przestał być trenerem pierwszoligowej Sandecji. „Biało-czarni” po jego odejściu cały czas nie prezentują się najlepiej. Jak radzi sobie ich były szkoleniowiec? Szczegóły możemy poznać zaglądając na jego konto na Instagramie. Tam znajdziemy m.in. filmy ze strzelnicy, na którą wybrał się wspólnie z żoną oraz z siłowni.

Sandecja w kryzysie

1 września Sandecja podała do wiadomości publicznej, że trener Dariusz Dudek został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu. Drużyna nie prezentowała się najlepiej, nie odnosząc od początku sezonu żadnego zwycięstwa ligowego (udało się wygrać jedynie mecz Pucharu Polski z Górnikiem Polkowice).

Następcą Dudka został Słowak Stanislav Varga. Również pod jego wodzą zespół radzi sobie bardzo słabo. Przegrał trzy kolejne mecze (w tym 5:2 z Puszczą Niepołomice) i wylądował na ostatnim miejscu w tabeli. W niedzielę czeka go kolejne bardzo ciężkie starcie z liderem tabeli – Ruchem Chorzów.

Dariusz Dudek po odejściu z Sandecji

Trener Dudek był w Nowym Sączu bardzo lubiany. Świadczy o tym m.in. wpis kibiców, którzy żegnając go stwierdzili, że zawsze będzie w mieście mile widziany. Wielu fanów Sandecji zastanawia się, co słychać u trenera. Z pomocą przychodzi nam jego konto na Instagramie.

Jak się okazuje, Dariusz Dudek czas spędza bardzo aktywnie. Świadczy o tym m.in. film, na którym widzimy jak ćwiczy na siłowni. W komentarzu, odpowiadając na pytanie jednego z użytkowników stwierdził, że prowadził już rozmowy z klubami, ale póki co odpoczywa.

Na innym z filmów widzimy natomiast jak trener, wspólnie z żoną, wybrał się na strzelnicę. Możemy zauważyć, że Dariusz Dudek z bronią w ręku radzi sobie całkiem nieźle. Oprócz tego, wziął także udział w otwarciu Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczygłowicach (powiat gliwicki). Razem z zastępcą prezydenta Knurowa Piotrem Surówką rozpoczynał mecz pokazowy.

Były trener Sandecji nie nudzi się po odejściu z klubu. Póki co, na jego zatrudnienie nie zdecydowała się żadna inna drużyna. Wydaje się jednak, że i to wkrótce może się zmienić. ([email protected], wideo: Dariusz Dudek/ Instagram, fot.: Dariusz Dudek/ Instagram, Adrian Maraś/ ikona)Dziękujemy za przesłanie błędu