Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
19/09/2021 - 14:45

To on czuwał nad regulaminem. Feliks Piwowar sędzią Festiwalu Biegowego [WIDEO]

Festiwal Biegowy nie mógłby się odbyć, gdyby nie praca i zaangażowanie wielu osób. Nad dbałością o przestrzeganie wyznaczonych przepisów czuwał sędzia główny – Feliks Piwowar. Porozmawialiśmy z nim o tegorocznej edycji.

12. Festiwal Biegowy przeszedł już do historii. Impreza była niezwykle udana o czym najlepiej świadczą wypowiedzi zadowolonych uczestników. Wszyscy zgodnie podkreślają, że było to wyjątkowe święto.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie praca i zaangażowanie wielu osób. Spikerzy, dyrektor, osoby od spraw technicznych. Było ich wielu. Nie można jednak zapominać także o sędziach. To oni czuwają nad przestrzeganiem biegowych przepisów.

Sędzią głównym 12. Festiwali Biegowego był Feliks Piwowar. Po zakończeniu imprezy zapytaliśmy go m.in. jak ocenia tegoroczną edycję. – Było bardzo ciekawie. W porównaniu do poprzednich lat, Festiwal był dużym wyzwaniem, bo odbywał się w nowym miejscu. Atmosfera była jednak świetna. Dopisała też pogoda i frekwencja. Wszystko się udało – odpowiada.

Cała rozmowa z sędzią głównym, w której opowiada m.in. o swoich obowiązkach na Festiwalu, znajduje się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Krzysztof Stachura)Dziękujemy za przesłanie błędu