Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
09/12/2022 - 20:55

Biegaczki i Biegacze! A może… Mikołajki i Mikołaje?

Festiwal Biegowy startuje z konkursem, w którym liczy na Waszą pomysłowość i kreatywność. I to w już świątecznym klimacie. Zasady konkursu są następujące:

Biegaczki i Biegacze! A może… Mikołajki i Mikołaje?

Zadanie konkursowe to kreatywne pokazanie zabawy bieganiem w konwencji mikołajkowej – w formie zdjęcia/wideo (do max 30 sekund) wraz z krótkim opisem, gdzie zostało zrobione zdjęcie, może być (ale nie musi) w formie rymowanki lub innej krótkiej formy literackiej (mieszczącej się w komentarzu).

Koniecznie pamiętajcie o hasztagu #mikolajkowytydzienzfestiwalembiegowym. Czas trwania konkursu: od poniedziałku, 5 grudnia do poniedziałku, 12 grudnia, do godziny 23:59. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomości pod postem konkursowym na Facebooku, do dnia 14.12.2022 r. do godziny 23:59.

Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze odpowiedzi na zadanie konkursowe opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Nagrody ufundowała firma Power Canvas. W ramach udziału w konkursie można opublikować więcej niż jedną pracę, ale maksymalna ilość prac to 3 przy założeniu, że jedna osoba może być nagrodzona wyłącznie jedną nagrodą. (fb)Dziękujemy za przesłanie błędu