Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
11/04/2021 - 11:05

88 zgłoszeń na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Pora na głosowanie

88 osób zostało nominowanych do plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, organizowanego przez Stowarzyszenie Dla Miasta. Od 11 kwietnia rozpoczyna się sms-owe głosowanie, które pozwoli wyłonić finałową "15". Prezentujemy sylwetki kolejnych zgłoszonych:

Patryk Gosztyła - hokej na lodzie. 21-latek z Krynicy-Zdroju jest obrońcą ekstraligowej Comarch Cracovii.

Paulina Hopek- zawodniczka KS Narciarnia. Wzięła udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w narciarstwie alpejskim, zdobywając 6 miejsce w supergigancie.

Ivo Soons- zawodnik KS Narciarnia . Wziął udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w narciarstwie alpejskim i zdobył 7. miejsce w supergigancie.

Emilia Dadaś- zawodniczka UKS Evan Nowy Sącz. W 2020roku wywalczyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu w full contact juniorów młodszych. Została również powołana do kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie wywalczyła wicemistrzostwo Polski w kat. 48kg.

Zobacz również: Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny: prezentujemy kolejnych nominowanych

Jakub Stefański- UKS Evan Nowy Sącz. W 2020 roku wywalczył Mistrzostwo Polski w kickboxingu kadetów młodszych wersji kick light oraz wicemistrzostwo Polski w kickboxingu kadetów młodszych wersji light contact.

Czytaj dalej na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020