Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
09/10/2020 - 14:55

11. Tauron Festiwal Biegowy: ale emocje podczas batalii o samochód!

Na zakończenie 11. TAURON Festiwalu Biegowego miał miejsce konkurs, w którym do wygrania był samochód ufundowany przez firmę Koral. Emocje sięgnęły zenitu.

Tradycyjnie na Festiwalu Biegowym, można było wygrać samochód ufundowany przez firmę Koral. W tym roku było jednak inaczej niż do tej pory. O tym kto zostanie jego posiadaczem nie decydowało bowiem losowanie, a konkurs w którym zawodnicy odpowiadali na pytania dotyczące organizatora imprezy. Szansę na wygraną miało dziesięciu szczęśliwców, którzy okazali się najlepsi w pierwszej, internetowej części konkursu. Ostatecznie najlepszy okazał się Piotr Szumliński z Krakowa, który jak przyznał, w zwycięstwie pomógł mu uszkodzony bark…

Zobacz także: Biegacz wygrał wypasioną Toyotę od Korala w Krynicy, bo... miał kontuzję

- Na tydzień przed Festiwalem, podczas jazdy na rowerze uszkodziłem sobie bark. Kiedy biegłem emocje sprawiły, że nic mnie nie bolało. Potem jednak, po zakończeniu dystansu, ból wrócił i w nocy nie pozwalał zasnąć. Skoro nie mogłem zmrużyć oka, stwierdziłem, że poczytam o Festiwalu Biegowym. Wszedłem też na stronę internetową firmy Koral i tam między innymi  znalazłem informację na temat zakładów produkcyjnych. Nie przypuszczałem, że to zdecyduje o moim zwycięstwie – mówił po zakończeniu konkursu.

Więcej w materiale filmowym. (MP), fot.: JM, wideo: Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)