Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
23/01/2020 - 16:25

Kto zostanie najpopularniejszym sportowcem? Prezentujemy finalistów!

Znamy już finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny w 2019 roku. Tym samym rozpoczynamy prezentację zawodniczek oraz zawodników, których kibice swoimi głosami doprowadzili do ostatniego etapu zmagań.

MAREK SAMEK

Junior młodszy, wychowanek klubu UKS Tajfun i trenera Dariusza Ziarno. Zawodnika tego cechują znakomite warunki fizyczne - wysoki i długi zasięg ramion. Jest członkiem Kadry Narodowej Juniorów młodszych od maja 2019. Wyniki: mistrz kraju w dwójkach, 3 miejsce w drużynie.

VANESSA MALCZEWSKA

Zawodniczka na co dzień trenuje Taekwondo w klubie Arcus Krynica.  W grudniu zdobyła brązowy medal Pucharu Polski, natomiast dwa miesiące wcześniej trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski. Jest uczennicą krynickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, a już osiąga sukcesy wśród seniorów.

MAREK KOZIOŁ

Sądecki bramkarz rewelacyjnie prezentował się w barwach Sandecji w sezonie 2018/2019. Rozegrał wówczas 31 spotkań, a w 16 z nich udało mu się nie stracić bramki. Przez wiele branżowych, ogólnopolskich mediów został wielokrotnie wyróżniony z tytułem „Bramkarza Sezonu” włącznie. Nagrodą za tę sportową formę był transfer o jeden szczebel ligowy wyżej, a mianowicie do ekstraklasowej Korony Kielce.

Zobacz: Znamy już finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Bieżące wyniki można sprawdzać TUTAJWarto również przeczytać REGULAMIN.

([email protected]). Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe