Czwartek, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
04/10/2020 - 13:50

Festiwal Biegowy: zawodnicy przybyli na metę Półmaratonu [WIDEO]

Emil Drabik wśród mężczyzn i Katarzyna Kmieć wśród kobiet zostali zwycięzcami Półmaratonu, który odbył się podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Niedziela to ostatni dzień 11. TAURON Festiwalu Biegowego, którego uczestnicy łączą rywalizację na różnych dystansach z dobrą zabawą. Wszystko to dostarcza niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Kolejnym biegiem, w którym startowali zawodnicy był Półmaraton. Jego uczestnicy mieli do pokonania pętlę długości 21,097 km prowadzącą przez krynicki deptak, Tylicz oraz Powroźnik. Start zaplanowano na godzinę 8:15. - Wczoraj biegłem na "dychę", nogi trochę zmęczone, ale spróbuję powalczyć też dzisiaj - mówił tuż przed rozpoczęciem jeden z zawodników

Jako pierwszy do mety przybiegł Emil Drabik. Kolejne pozycje zajęli Artur Jasiński i Grzegorz Czyż. Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Kmieć, przed Ewą Huryń i Aleksandrą Jachimczyk. - Wygrałem więc wrażenia fajne. Trasa była przyjemna, wiatr trochę spowalniał, ale cieszę się z pierwszego miejsca - opowiadał zwycięzca.

Więcej w materiale filmowym. (MP), fot.: Organizator, wideo: Daniel Szlag

Festiwal Biegowy: Półmaraton zakończony!

Emil Drabik wśród mężczyzn i Katarzyna Kmieć wśród kobiet zostali zwycięzcami Półmaratonu, jaki odbył się podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego.