Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
15/01/2023 - 13:40

Zmian w Sandecji ciąg dalszy. Tych piłkarzy w jej barwach już nie zobaczymy

Do rozpoczęcia rundy wiosennej Fortuna I ligi pozostał niecały miesiąc. Piłkarze Sandecji intensywnie przygotowują się do walki o utrzymanie. Na ogłoszonej przez klub liście transferowej znalazło się czterech piłkarzy. Trzech z nich pożegnało się z Nowym Sączem.

Zmiany w Sandecji

Przygotowania do rundy wiosennej Fortuna I Ligi w pełni. Zawodnicy Sandecji już kilkanaście dni temu wrócili do treningów po przerwie zimowej. Póki co, zajęcia odbywają się na miejscu, od 20 do 28 stycznia przeniosą się jednak na obóz do Sanoka.

W drużynie pojawiają się nowe twarze. Pierwszym zimowym nabytkiem jest Estończyk Robert Kirss, który dołączył do zespołu z Nowego Sącza z Levadii Tallin. Napastnik wydaje się bardzo ciekawym wzmocnieniem.

Kolejny piłkarz opuszcza Sandecję

Na liście transferowej, którą klub ogłosił już jakiś czas temu, znalazło się z kolei czterech piłkarzy. Mają trenować z rezerwami. Już teraz jednak wiadomo, że trzech z nich w „Biało-czarnych” barwach wiosną nie zobaczymy.

Swoje kontrakty za porozumieniem stron rozwiązali wcześniej Mariusz Gabrych i Damir Sovsić. Ten pierwszy zagrał w 15 meczach tego sezonu i nie strzelił żadnej bramki. Drugi z kolei wybiegał na boisko 11-krotnie. Na tym nie koniec.

Niedawno Sandecja przekazała, że z zespołem żegna się również Kacper Gach. Także jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. W Nowym Sączu spędził tylko pół roku. W „Biało-czarnych” barwach rozegrał pięć meczów ligowych, nie strzelając żadnej bramki.

Przypomnijmy, że na liście transferowej znajduje się jeszcze Dawid Pietrzkiewicz. Bramkarz pojawiał się w tym sezonie na boisku 11-krotnie. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu