Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
22/05/2023 - 11:05

Słoneczna kolejka ligowa na lokalnych boiskach. Do końca sezonu coraz bliżej

Za nami słoneczny weekend. Na lokalnych boiskach piłkarskich ponownie działo się bardzo dużo. Do końca sezonu coraz bliżej. Zaczynają się zatem decydujące spotkania. Zapraszamy na Sądecki Przegląd Boisk.

IV liga – wyniki

Świetnie radzący sobie w ostatnim czasie Glinik Gorlice nie zwalnia tempa. W sobotę, po bardzo ciekawym meczu, pokonał 3:2 Barciczankę. Wygraną dały trafienia Dawida Drąga, Łukasza Krzysztonia i Damiana Śliwy. Goście odpowiedzieli za sprawą Marka Maślejaka i Wojciecha Oleksego. Gorliczanie awansowali na 4. miejsce.

Na ósmą pozycję spadł Poprad Muszyna. W 28. kolejce podzielił się punktami z Limanovią. Mecz zakończył się remisem 2:2. Zawodnicy z Limanowej są na 13. miejscu. Liderem wciąż pozostają Wiślanie Jaśkowice, które mają 6 punktów przewagi nad rezerwami Bruk-Bet Termalici.

V liga małopolska wschód – wyniki

Trwa zacięta walka o awans w V lidze. Sokół Słopnice cały czas zajmuje 2. miejsce. Tym razem wygrał 4:1 z Radłovią (bramki: A. Matras x3, D. Pach). Przewaga nad trzecią Drwinią wynosi 3 punkty.

Piątą lokatę zajmuje Kolejarz Stróże. Jego strata do Sokoła to 7 „oczek”. Zwiększyła się po porażce 4:3 z GLKS Gromnik. W środku tabeli utrzymuje się sądecki Dunajec, który wygrał 3:0 z Zalesianką Zalesie.

O Klasie Okręgowej, A-klasie oraz B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu