Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
04/06/2023 - 17:20

Sezon porażek zakończony remisem. Sandecja pożegnała się z pierwszą ligą

To był katastrofalny sezon w wykonaniu piłkarzy Sandecji. Zespół z Nowego Sącza po 14 latach żegna się z pierwszą ligą. W ostatnim meczu podzielił się punktami z Zagłębiem Sosnowiec.

Sandecja Nowy Sącz w II lidze

O sezonie 2022/23 kibice Sandecji chcieliby zapewne jak najszybciej zapomnieć. Od samego początku rozgrywek drużyna prezentowała się fatalnie, przegrywając mecz za meczem i lądując w strefie spadkowej.

Nie obyło się więc bez zmian trenerów. .”Biało-czarnych” w obecnych rozgrywkach prowadziło aż 3 szkoleniowców. Zaczynał Dariusz Dudek, by potem stery przejęli również Stanislav Varga i Tomasz Kafarski.

Sandecja remisuje z Zagłębiem Sosnowiec

Pewni spadku sądeczanie w ostatnim meczu zmierzyli się z Zagłębiem Sosnowiec. Klub z województwa śląskiego zapewnił sobie już utrzymanie, więc spotkanie było jedynie o przysłowiową “pietruszkę”. Choć sądeczanie wyszli na prowadzenie po trafieniu Macieja Masa, to ostatecznie padł remis. Dla gospodarzy trafił w 88 minucie Tymoteusz Klupś.

Taki wynik sprawił, że Sandecja rozgrywki zakończyła na ostatnim miejscu w tabeli. Wiemy już, że w nowym sezonie również poprowadzi ją trener Kafarski. Jak długo potrwa rozstanie z pierwszą ligą? Czy “Biało-czarni” rzeczywiście będą grać o awans? Pierwsze spotkania powinny rozwiać wszystkie wątpliwości. ([email protected], fot.: Adrian Maraś/ Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu