Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
18/11/2022 - 15:40

Sandecja ujawniła swoje zimowe plany. Tak piłkarze będą się przygotowywali do rundy

Kibice piłki nożnej na całym świecie żyją już Mistrzostwami Świata w Katarze. Jaką formę zaprezentuje reprezentacja Polski? O tym przekonamy się już niebawem. Póki co zaglądamy jeszcze jednak na lokalne podwórko. Poznaliśmy plan przygotowań do rundy wiosennej piłkarzy Sandecji.

Sandecja zakończyła 2022 rok

Piłkarze Sandecji zakończyli 2022 rok remisem z Wisłą Kraków. Niestety, runda jesienna nie była w ich wykonaniu zbyt udana. Po 18 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli, co oznacza, że na wiosnę będą musieli walczyć o utrzymanie.

Przed nami teraz przerwa zimowa. Kibice żyją już Mistrzostwami Świata w Katarze, które rozpoczną się w niedzielę. Tym razem piłki nożnej w zimowym okresie nie będzie zatem brakować. Poznaliśmy już także plany „Biało-czarnych” na kolejne miesiące.

Plan przygotowań Sandecji do rundy wiosennej

Zespół do zajęć wróci 4 stycznia. W trakcie okresu przygotowawczego planowany jest wyjazd na obóz do Sanoka. Nie zabraknie oczywiście sparingów. Sądeczanie zagrają je z Puszczą Niepołomice, MFK Tatran Liptovský Mikuláš, 1. FC Tatran Prešov, JKS Jarosław, Stalą Rzeszów, Garbarnią Kraków oraz MFK Zemplín Michalovce.

Jak zawsze w okresie zimowym przeprowadzone zostaną zapewne również ruchy kadrowe. Na nie musimy jednak jeszcze poczekać. Pierwszy mecz ligowy odbędzie się w weekend 10/11 lutego 2023 roku. Rywalem Sandecji będzie Górnik Łęczna. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu