Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
05/09/2020 - 16:40

Sandecja przegrała z Bruk-Betem w pierwszym domowym meczu nowego sezonu

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja przegrała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0-1. Zwycięską bramkę zdobył Artem Putiwcew. "Sądeczanin" prowadził z tego meczu relację na żywo. Jej zapis znajduje się poniżej.

To Bruk-Bet był przez większość spotkania stroną dominującą, dzięki czemu wygrał dzisiejszy mecz. Sandecja w drugiej połowie stworzyła sobie kilka okazji, ale zabrakło skutecznego wykończenia. Piłkarze z Nowego Sącza mają po dwóch kolejkach zero punktów na koncie. Za tydzień "Biało-czarni" zmierzą się z GKS-em Tychy.

94 minuta: Koniec meczu. Sandecja przegrywa 0-1.

94 minuta: Boczek głową strzela w środek bramki i Loska odbija piłkę. To była dobra okazja.

93 minuta: Bruk-Bet utrzymuje się przy piłce, grając na czas.

91 minuta: Poprzeczka ratuje Tokarza po próbie przelobowania bramkarza z połowy boiska

90 minuta: Dwie zmiany w Bruk-Becie.  Schodzą Stefanik i Żyra, wchodzi Bezpalec i Radwański. Sędzia doliczył 4 minuty

88 minuta: dwie żółte kartki dla Palacza w odstępie minuty, najpierw za faul w ataku, potem za niebezpieczny wślizg. Sandecja będzie kończyć w "10".

85 minuta: Po wrzutce Basty, głową uderzał Palacz, ale nie trafił w światło bramki.

82 minuta: Kapitalna okazja Sandecji ! Mandrysz dogrywa z pola karnego do Danka, a ten nie trafia z piątego metra. To powinien być gol!

81 minuta: Sandecja ma problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, jej ataki są rozbijane przez obrońców Bruk-Betu.

80 minuta: Gra zrobiła się chaotyczna, dużo niedokładności z obu stron.

77 minuta: Zmiana też w Bruk-Becie. Zeman w miejsce Misaka.

76 minuta: Kolejna zmiana w Sandecji. Małkowski przekazuje opaskę kapitańską Korzymowi i schodzi. Zastępuje go Kamil Palacz.

73 minuta: Grabowski i Małkowski dostają żołte kartki po lekkim starciu. Chwilę potem kartonik obejrzał też Putiwcew za faul na Małkowskim.

73 minuta: Podwójna zmiana w Sandecji. Paweł Mandrysz za Chmiela i Wiktor Żołądź za Kamińskiego.

72 minuta: Najlepsza okazja Sandecji. Małkowski przerzuca do Chmiela, ten wrzuca w pole karne, a tam Boczek główkuje minimalnie obok słupka

70 minuta: Bruk-Bet po bramce utrzymuje się przy piłce i szuka kolejnych okazji do zdobycia gola.

63 minuta: Podwójna zmiana w Sandecji. Adrian Basta za Kałahura i Artem Dudik (debiut) za Ogorzałego.

62 minuta: GOL! Bruk-Bet dopiął swego, Tokarz odbił strzał z dystansu, ale przy dobitce Putiwcewa nie miał już nic do powiedzenia. 1-0 dla Bruk-Betu.

61 minuta: Zmiana w Bruk-Becie. Śpiewak za Orzechowskiego.

60 minuta: Główka Putiwcewa i fenomenalna interwencja Tokarza ratuje Sandecję utratą bramki.

59 minuta: Ależ okazja Bruk-Betu! Dogranie z prawej strony, ale Gergel minął się z piłką w polu karnym i nie trafił z kilku metrów do bramki.

55 minuta: Błąd Ogorzałego, przed własnym polem karnym ale Misak nie wykorzystał okazji i przestrzelił.

54 minuta: Piłkarze Sandecji sugerują zagranie piłki ręka przez zawodnika Bruk-Betu w polu karnym po strzale Małkowskiego. Gwizdek sędziego Lasyka jednak milczy.

53 minuta: Rzut wolny z prawej strony dla Sandecji. Wrzuca Małkowski, obrońcy Bruk-Betu wybijają na aut.

50 minuta: Walski wrzuca prost w ręce Loski. Chwilę potem uderza z pole karnego Żyra, ale Danek blokuje jego strzał.

46 minuta: Bruk-Bet rozpoczyna drugą połowę.

W pierwszej połowie to Bruk-Bet przeważał na boisku, oddając mnóstwo strzałów. Nie przełożyło się to jednak na większe zagrożenie pod bramką strzeżoną przez Szymona Tokarza. Sandecja była wycofana, próbując grać z kontry. Mecz jest szybki i może się podobać, Wracamy za 15 minut.

45 minuta: Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni. Przerwa.

44 minuta: Strzał Stefanika wysoko ponad bramką

43 minuta: Z prawej strony dogrywał Danek, do piłki doszedł Małkowski, ale strzelił obok bramki. Dobra akcja Sandecji.

42 minuta: Z lewej strony pola karnego uderzał Grabowski. Strzał okazał się jednak niecelny

41 minuta: Na murawie leży Małkowski. Po chwili zawodnik wraca jednak do gry.

38 minuta: Z rzutu wolnego z prawej strony wrzucał Gergel, obrońcy Sandecji wybijają na rzut rożny.

35 minuta: Strzał w lewy róg Żyry. Po raz kolejny Tokarz na posterunku.

34 minuta: Piłkarze z Niecieczy naciskają coraz mocniej. Brakuje im dokładności pod polem karnym Sandecji.

32 minuta: Rzut rożny dla Bruk-Betu. Gergel "przeniósł" jednak wrzutkę i nie stworzyła ona zagrożenia w polu karnym Sandecji.

30 minuta: Szybka kontra Sandecji. Małkowski na prawą stronę do Chmiela, ten wrzuca w pole karne, ale nikt nie dochodzi do piłki.

28 minuta: Pierwszy celny strzał. Misak uderza w środek, Tokarz pewnie broni.

26 minuta: Z lewej strony wrzucał Grabowski. Główkował Orzechowski, ale piłka przeleciała nad bramką strzeżoną przez Tokarza.

24 minuta: Piłkarze Bruk-Betu wywalczyli rzut wolny na 18 metrze, do piłki podszedł Grabowski, uderzył jednak nad poprzeczką.

22 minuta: Z 18 metrów uderzał na bramkę Sandecji Żyra, piłka przeleciała obok bramki.

18 minuta: Szybki wyrzut z autu Małkowskiego w pole karne do Korzyma. Obrońcy Bruk-Betu wybijają na rzut rożny, który Sandecja rozegrała "na krótko", bez zagrożenia bramkowego.

16 minuta: Mocny strzał z 25 metrów Putiwcewa. Po raz kolejny nie udało się trafić w światło bramki.

12 minuta: Bruk-Bet utrzymuje się przy piłce, próbując wrzutek w pole karne. Sandecja jest wycofana i nastawia się na grę z kontry.

8 minuta: Na uderzenie z szesnastego metra zdecydował się Gergel. Strzał poszybował jednak wysoko ponad bramką.

7 minuta: Wrzutka Damiana Chmiela zablokowana i Sandecja ma kolejny rzut rożny. Piłkarze Bruk-Betu oddalili jednak zagrożenie.

4 minuta: Pierwszy strzał Sandecji. Maciej Małkowski zablokowany w polu karnym i rzut rożny

1 minuta: Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Lasyka. Sandecja rozpoczyna spotkanie.